Callsign
flow-image

Online podvody: Psychologie podvodů a jak jim mohou technologie zabránit

Tento zdroj zveřejnil/a/o Callsign

Vzhledem k tomu, že čtyři z pěti spotřebitelů na celém světě obdrželi podvodnou zprávu, lze říci, že podvodů přibývá, a zároveň se zvýšila informovanost spotřebitelů o podvodech jak v hlavních médiích, tak v cílených kampaních zaměřených na spotřebitele. Proč ale stále podléháme online podvodům? Tato jedinečná zpráva, kterou si nechala vypracovat společnost Callsign, využívá celosvětové údaje o spotřebitelích a rozhovory s předními odborníky na podvody z globálních bank, aby pochopila problematická místa a problémy při prevenci a odhalování online podvodů.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Zabezpečení e-mailu, Zabezpečení e-mailů v cloudu, Opatření proti nevyžádané poště, Šifrování e-mailů, Inteligentní ochrana e-mailů, Zabezpečená e-mailová brána, Zabezpečení webu, Detekce a omezení rizik robotů, Izolace prohlížeče, Monitorování Dark Webu, Ochrana před útoky DDoS, Detekce podvodů, Zabezpečená webové brány