Checkpoint
flow-image

Trendy kybernetických útoků: Půlroční zpráva společnosti Check Point za rok 2022

Tento zdroj zveřejnil/a/o Checkpoint

V první polovině roku 2022 válka na Ukrajině dominovala novinovým titulkům a my můžeme jen doufat, že se ji podaří brzy ukončit mírovou cestou. Její dopad na kybernetický prostor je však dramatický svým rozsahem, neboť kybernetické útoky se pevně zakořenily jako zbraň na úrovni státu. Zjistili jsme bezprecedentní míru státem sponzorovaných útoků, nárůst hacktivismu a dokonce i nábor jednotlivců do „IT armády“. V této zprávě se blíže podíváme na to, jak kybernetická válka zesílila a stala se podstatnou součástí přípravy a vedení skutečného vojenského konfliktu. Dále odhalujeme, jaké důsledky to bude mít pro vlády a podniky po celém světě, a to i pro ty, které se konfliktu přímo neúčastní.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Cloudové zabezpečení, Odpověď na incident, Analýza hrozeb, Šifrování, Antivirus, Správce totožnosti, Správa přístupu a identity (IAM), Brána firewall