Connectwise
flow-image

Vytváření nabídky zabezpečení MSP

Tento zdroj zveřejnil/a/o Connectwise

Jako od poskytovatele spravovaných služeb (MSP) od vás zákazníci již očekávají, že zajistíte bezpečnost jejich sítí. Jak ale přistupujete k nabídkám zabezpečení? Máte standardní služby? Přidáváte nové nabídky, aniž byste o tom zákazníky informovali? Ví vaši zákazníci, co přesně jejich spolupráce s vámi zahrnuje? S vývojem kybernetické bezpečnosti může být zodpovězení těchto otázek stále náročnější, ale nemusíte na to být sami. V této příručce „Budování bezpečnostní nabídky MSP“ jsme využili rad odborníků z oboru a věnujeme se následujícím tématům: Jak vést rozhovory zaměřené na rizika. Jak chránit svůj vlastní dům. Jak vyhodnotit svá zranitelná místa v oblasti zabezpečení. Jak sestavit a nacenit svou nabídku.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Analýza hrozeb, Ochrana důvěrných informací, Šifrování, Ochrana údajů, Antivirus, Šifrování e-mailů, Brána firewall, Kontrola přístupu k síti, Monitorování Dark Webu