F5
flow-image

Ochrana aplikací a rozhraní API pomocí nového řešení WAAP

Tento zdroj zveřejnil/a/o F5

Zabezpečení aplikací se rychle vyvíjí v prostoru, kde se sbíhají nové výzvy, od zpoždění v dodavatelském řetězci až po zrychlené zavádění digitálních činností. Organizace dnes vyžadují flexibilní řešení, která mohou růst s jejich rychle se měnícími potřebami. Přechodem do distribuovaného cloudu můžete své aplikace nasadit a zabezpečit bez prodlení. Připojte se k diskusi o rychlosti a flexibilitě cloudového zabezpečení a ochrany webových aplikací a rozhraní API (WAAP), které lze nasadit okamžitě bez režijních nákladů na infrastrukturu. Naši odborníci vám poskytnou návod, jak: Nasadit, zabezpečit a škálovat aplikace pomocí distribuované cloudové platformy. Zabezpečit aplikace pomocí řešení WAAP založeného na SaaS. Chránit aplikace před nesčetnými hrozbami pomocí brány firewall webových aplikací. Chránit rozhraní API před pokusy o narušení ze strany aktérů hrozeb. Chránit se před útoky botů, převzetím účtu, odepřením služby a dalšími útoky. Zajišťovat vícevrstvou ochranu před útoky pomocí zmírňování DDoS.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Prevence ztráty dat (DLP), Zabezpečení e-mailu, Síťové zabezpečení, Zabezpečení DNS, Brána firewall, Systém pro detekci a prevenci narušení (IDPS), Mikrosegmentace, Kontrola přístupu k síti, Síťová detekce a reakce (NDR), Síťový sandboxing, Správa zásad zabezpečení sítě (NSPM), Analýza aktivity v síti (NTA), Softwarově definovaný obvod (SDP), Spojené správa hrozeb, Virtuální privátní síť (VPN), Síť s nulovou důvěrou