Fastly
flow-image

Výhoda Edge architektury

Tento zdroj zveřejnil/a/o Fastly

Snížení nákladů a zvýšení výkonu pomocí Edge architektury. Přečtěte si knihu The edge advantage (Výhoda Edge architektury) a pochopíte, jaké problémy přináší tradiční cloudová architektura a jak je řeší Edge architektura. Dozvíte se, kdy má smysl přesouvat pracovní zátěže na Edge, prozkoumáte případy použití připravené pro Edge a zjistíte, jak začít.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Cloudové zabezpečení, Zabezpečení API, Zprostředkovatel zabezpečení vstupu ke cloudu (CASB), Dodržování pravidel cloudu, Zabezpečení dat v cloudu, Mitigace DDoS v cloudu, Zabezpečení připojení zařízení ke cloudu, Zabezpečení souborů v cloudu, Správa stavu cloudového zabezpečení (CSPM), Ochrana cloudových workloadů, Rozšířená detekce a reakce (XDR), Zabezpečení Secure Access Service Edge (SASE), Úroveň Service Mesh, Zabezpečení systému, Simulace narušení a útoků, Technologie podvodů, Digitální forenzní činnosti, Odpověď na incident, Zabezpečení IoT, Analýza malwaru, Řízená detekce a odpověď, Bezpečný vzdálený přístup OT, Bezpečná správa informací a událostí (SIEM), Analýza hrozeb, Ochrana údajů, Ochrana databáze, Ochrana datových center, Ochrana založená na datech, Prevence ztráty dat (DLP), Software pro maskování dat, Správa šifrovacích klíčů, Ochrana mobilních dat, Správa tajných údajů, Síťové zabezpečení, Zabezpečení DNS, Brána firewall, Systém pro detekci a prevenci narušení (IDPS), Mikrosegmentace, Kontrola přístupu k síti, Síťová detekce a reakce (NDR), Síťový sandboxing, Správa zásad zabezpečení sítě (NSPM), Analýza aktivity v síti (NTA), Softwarově definovaný obvod (SDP), Spojené správa hrozeb, Virtuální privátní síť (VPN), Síť s nulovou důvěrou