Hillstone Networks
flow-image

Trendy v roce 2022: Velká data jsou velká věc

Tento zdroj zveřejnil/a/o Hillstone Networks

V předchozím článku Trendy v roce 2022 jsme se zabývali tím, jak může vyspělost umělé inteligence v oblasti kybernetické bezpečnosti přispět ke zlepšení detekčních, ochranných a reakčních schopností bezpečnostních produktů. Jednou z nejoblíbenějších metod při zavádění AI je využití strojového učení, které se opírá o velké objemy dat, což je téma dnešního blogu.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Zabezpečení systému, Simulace narušení a útoků, Technologie podvodů, Digitální forenzní činnosti, Odpověď na incident, Zabezpečení IoT, Analýza malwaru, Řízená detekce a odpověď, Bezpečný vzdálený přístup OT, Bezpečná správa informací a událostí (SIEM), Analýza hrozeb, Ochrana údajů, Ochrana databáze, Ochrana datových center, Ochrana založená na datech, Prevence ztráty dat (DLP), Software pro maskování dat, Správa šifrovacích klíčů, Ochrana mobilních dat, Správa tajných údajů