Ivanti
flow-image

Alarmující trend ransomwaru nevykazuje žádné známky obratu

Tento zdroj zveřejnil/a/o Ivanti

Není žádným tajemstvím, že během pandemie prudce vzrostl počet hrozeb ransomwaru, a to jak co do objemu, tak i odvahy. Aktéři hrozeb využili náhlého přechodu na práci na dálku a z toho plynoucích nedostatků v zabezpečení. Nyní, když se pracovní svět začíná ustálovat do podoby trvalého pracoviště práce odkudkoli, by se mohlo zdát, že se trend ransomwaru začne obracet. Podle nové zprávy společnosti Ivanti tomu tak není. Zpráva podrobně popisuje trendy ransomwaru od 1. čtvrtletí roku 2022 a zjištění jsou neradostná. Zde je několik nejzajímavějších bodů.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Zabezpečení systému, Simulace narušení a útoků, Technologie podvodů, Digitální forenzní činnosti, Odpověď na incident, Zabezpečení IoT, Analýza malwaru, Řízená detekce a odpověď, Bezpečný vzdálený přístup OT, Bezpečná správa informací a událostí (SIEM), Analýza hrozeb, Správa zranitelnosti, Správa povrchu útoků, Správa oprav, Správa zranitelnosti založená na riziku, Školení bezpečnostního kódu, Školení znalostí o bezpečnosti, Zabezpečení webu, Detekce a omezení rizik robotů, Izolace prohlížeče, Monitorování Dark Webu, Ochrana před útoky DDoS, Detekce podvodů, Zabezpečená webové brány