Leidos
flow-image

Podpora úspěchu v oblasti zdravotnictví ve federální vládě

Tento zdroj zveřejnil/a/o Leidos

Klíčem k úspěchu je automatizace, technická odbornost a filozofie skutečného partnerství. A důkladné zaměření na inovace pomohlo tomuto týmu rychleji dodávat zdravotnická řešení komunitě více než 100 000 lidí. Společnost Leidos, která se věnuje neustálému zlepšování procesů a spolupráce, je hrdá na to, že s podporou ServiceNow navrhuje a zavádí inovace, které zlepšují kritické služby.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Cloudové zabezpečení, Zabezpečení API, Zprostředkovatel zabezpečení vstupu ke cloudu (CASB), Dodržování pravidel cloudu, Zabezpečení dat v cloudu, Mitigace DDoS v cloudu, Zabezpečení připojení zařízení ke cloudu, Zabezpečení souborů v cloudu, Správa stavu cloudového zabezpečení (CSPM), Ochrana cloudových workloadů, Rozšířená detekce a reakce (XDR), Zabezpečení Secure Access Service Edge (SASE), Úroveň Service Mesh, Ochrana údajů, Ochrana databáze, Ochrana datových center, Ochrana založená na datech, Prevence ztráty dat (DLP), Software pro maskování dat, Správa šifrovacích klíčů, Ochrana mobilních dat, Správa tajných údajů