Microsoft
flow-image

Zpráva společnosti Microsoft o digitální obraně

Tento zdroj zveřejnil/a/o Microsoft

V uplynulém roce byl svět svědkem rostoucí kybernetické kriminality a rychlého nárůstu služeb v oblasti kybernetické kriminality. Sledovali jsme, jak tento globální trh roste jak ve složitosti, tak v dravosti. Byli jsme svědky toho, jak se prostředí kybernetických útoků stává stále sofistikovanějším, protože kybernetičtí zločinci pokračují - a v době krize dokonce stupňují - ve své činnosti. Nová úroveň útoků na dodavatelský řetězec a ransomware byla silnou připomínkou toho, že musíme všichni spolupracovat, a to novými způsoby, abychom ochránili kybernetickou bezpečnost planety. Znalosti mají sílu. Tato zpráva zahrnuje poznatky od bezpečnostních expertů, pracovníků a obránců společnosti Microsoft, aby umožnila lidem na celém světě bránit se kybernetickým hrozbám.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Cloudové zabezpečení, Odpověď na incident, Zabezpečení IoT, Analýza hrozeb, Ochrana důvěrných informací, DMARC, Šifrování, Ochrana údajů, Antivirus, Správa koncových bodů, Správce totožnosti, Ověřování bez hesla, Správce hesel, Zabezpečení e-mailu, Síťové zabezpečení, Brána firewall, Virtuální privátní síť (VPN), Síť s nulovou důvěrou, Ochrana před útoky DDoS