Netskope
flow-image

Elastické cloudové brány: Vývoj bezpečného přístupu ke cloudu

Tento zdroj zveřejnil/a/o Netskope

Podnikové bezpečnostní skupiny dnes stojí před nelehkým úkolem. Zatímco jejich hlavní odpovědnost za ochranu podnikových dat a zdrojů zůstává nezměněna, musí ji plnit a zároveň umožnit obchodním týmům a jednotlivým zaměstnancům, aby prostřednictvím cloudu podporovali růst prostřednictvím inovací a transformace. Bezpečnostní týmy dnes musí zabezpečit exponenciálně rostoucí počet perimetrů v rámci své sítě tím, že zohlední spravované i nespravované cloudové aplikace, chrání data, která se přesouvají mimo firmu a ke kterým mají stále rychleji přístup partneři a další třetí strany, a budou kontrolovat přístup uživatelů, kteří stále častěji přicházejí z míst mimo hlavní areál firmy prostřednictvím mnoha různých zařízení. IT organizace potřebují novou architekturu pro zabezpečení mnoha perimetrů, které mají podniky chránit. Elastické cloudové brány (ECG) představují architekturu zabezpečení sítě pro éru cloudu. Stáhněte si nyní a dozvíte se více.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Cloudové zabezpečení, Zprostředkovatel zabezpečení vstupu ke cloudu (CASB), Zabezpečení dat v cloudu, Analýza hrozeb, Šifrování, Ochrana údajů, Prevence ztráty dat (DLP), Zabezpečení e-mailu, Síťové zabezpečení, Brána firewall, Softwarově definovaný obvod (SDP), Zabezpečená webové brány