NortonLifeLock
flow-image

Co je ransomware a jak zabránit útokům ransomwaru

Tento zdroj zveřejnil/a/o NortonLifeLock

Znalost typů ransomwaru spolu s některými zásadami, které se týkají těchto útoků, vám mohou pomoci chránit se před tím, abyste se stali obětí ransomwaru. Přečtěte si náš článek a zjistěte více.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Ochrana koncových bodů, Antivirus, Detekce a reakce koncových bodů (EDR), Správa koncových bodů, Správce totožnosti, Biometrické ověřování, Cloudový adresář, Správa přístupu a identity zákazníků (CIAM), Decentralizovaná identita, Správa přístupu a identity (IAM), Vícefaktorové ověřování (MFA), Ověřování bez hesla, Správce hesel, Prosazování zásad pro hesla, Správa privilegovaného přístupu (PAM), Ověřování na základě rizika, Samoobslužné resetování hesla (SSPR), Jednotné přihlášení (SSO), Zřizování a správa uživatelů, Zabezpečení e-mailu, Zabezpečení e-mailů v cloudu, Opatření proti nevyžádané poště, Šifrování e-mailů, Inteligentní ochrana e-mailů, Zabezpečená e-mailová brána, Zabezpečení webu, Detekce a omezení rizik robotů, Izolace prohlížeče, Monitorování Dark Webu, Ochrana před útoky DDoS, Detekce podvodů, Zabezpečená webové brány