Optiv
flow-image

Postoje podniků ke kybernetické bezpečnosti: Řešení moderních hrozeb

Tento zdroj zveřejnil/a/o Optiv

Žijeme v nejistém světě. Vedoucí pracovníci v oblasti kybernetiky stojí na křižovatce mezi dynamickými protivníky, agresivní regulací a kolosální digitální transformací. Technologie, lidé a procesy jsou neustále vystavováni výzvám. A pro vedoucí pracovníky v oblasti IT vzniká hlavolam. Řešení musí být připravena na budoucnost, ale zároveň musí být schopna integrace se stávajícími technologiemi. Strategie musí být komplexní, ale ne tak rigidní, aby poškozovala produktivitu zaměstnanců nebo stála v cestě dosažení obchodních cílů. V kombinaci s nutností prokázat hodnotu svých strategií představenstvu stojí před rozhodovacími orgány v oblasti IT velké výzvy. Stáhněte si dokument, kde se dozvíte více.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Odpověď na incident, Zabezpečení webu, Detekce a omezení rizik robotů, Izolace prohlížeče, Monitorování Dark Webu, Ochrana před útoky DDoS, Detekce podvodů, Zabezpečená webové brány