Red Sift
flow-image

7 důvodů, proč jsou poskytovatelé zdravotní a farmaceutické péče v roce 2022 tak náchylní k ransomwaru a ztrátě dat

Tento zdroj zveřejnil/a/o Red Sift

Zdravotnictví a farmacie jsou dvě odvětví, která jsou neustále terčem kybernetických zločinců. A aby toho nebylo málo, kybernetické útoky na tato odvětví jsou také nejdražší. Společnost IBM zjistila, že průměrné náklady na útoky ve zdravotnictví dosáhly v roce 2020 7,13 milionu dolarů a v roce 2021 9,23 milionu dolarů. Kybernetické útoky na zdravotnictví však mohou být i horší - a lidské - náklady a následky útoků, jako je ransomware, mohou často znamenat smrt a život. Proč jsou však tato odvětví pro hackery, útočníky a kybernetické zločince tak atraktivní? V tomto blogu se zabýváme 7 důvody, proč jsou poskytovatelé zdravotní a farmaceutické péče v roce 2022 tak náchylní k ransomwaru a ztrátě dat. Čtěte hned teď a zjistěte více.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Ochrana důvěrných informací, Správa životního cyklu certifikátu, DMARC, Šifrování, Síť proxy, Certifikáty SSL a TLS, Síťové zabezpečení