Sailpoint
flow-image

Blog Sailpoint: Umělá inteligence jako multiplikátor síly

Tento zdroj zveřejnil/a/o Sailpoint

Odborníci na zabezpečení, správci identit a týmy IT provozu jsou pod rostoucím tlakem, aby činili rychlá rozhodnutí na základě nepřetržitého toku výstrah, zpráv a iniciativ, které umožňují a chrání podnikání. Organizace se při řešení těchto výzev stále častěji obracejí na umělou inteligenci (AI) a strojové učení (ML). Ty nemají nahradit cenné a vzácné odborné znalosti, ale spíše je rozšířit pomocí algoritmů jako „násobiče síly“ na podporu přetížených bezpečnostních analytiků, odborníků na správu identit a pracovníků reagujících na incidenty, kteří všichni potřebují ke své práci třídit stále větší množství informací.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Síťové zabezpečení, Zabezpečení DNS, Brána firewall, Systém pro detekci a prevenci narušení (IDPS), Mikrosegmentace, Kontrola přístupu k síti, Síťová detekce a reakce (NDR), Síťový sandboxing, Správa zásad zabezpečení sítě (NSPM), Analýza aktivity v síti (NTA), Softwarově definovaný obvod (SDP), Spojené správa hrozeb, Virtuální privátní síť (VPN), Síť s nulovou důvěrou