Trellix
flow-image

Je čas podpořit změnu tím, že vyzvete vyzyvatele

Tento zdroj zveřejnil/a/o Trellix

Minulý rok ukázal, jakou sílu mají špatní aktéři, kteří dosáhli nových výšin infiltrace a úspěchu. Stejně jako se vyvíjíme v životě tím, že lezeme po čtyřech, než začneme chodit, tak i špatní aktéři rok od roku zdokonalují své dovednosti, narušení za narušením, aby rostli rychleji a silněji. Zatímco v roce 2020 činily platby za ransomware několik milionů dolarů za jeden útok, rok 2021 ukázal, jak rostoucí chuť zlí aktéři skutečně mají, když se jim podařilo dosáhnout svých cílů. Čtěte nyní a zjistěte, jak řídit změny tím, že vyzvete vyzyvatele.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Zabezpečení e-mailu, Zabezpečení e-mailů v cloudu, Opatření proti nevyžádané poště, Šifrování e-mailů, Inteligentní ochrana e-mailů, Zabezpečená e-mailová brána, Síťové zabezpečení, Zabezpečení DNS, Brána firewall, Systém pro detekci a prevenci narušení (IDPS), Mikrosegmentace, Kontrola přístupu k síti, Síťová detekce a reakce (NDR), Síťový sandboxing, Správa zásad zabezpečení sítě (NSPM), Analýza aktivity v síti (NTA), Softwarově definovaný obvod (SDP), Spojené správa hrozeb, Virtuální privátní síť (VPN), Síť s nulovou důvěrou, Zabezpečení webu, Detekce a omezení rizik robotů, Izolace prohlížeče, Monitorování Dark Webu, Ochrana před útoky DDoS, Detekce podvodů, Zabezpečená webové brány