Trend Micro
flow-image

Co je to nulová důvěra? (Opravdu)

Tento zdroj zveřejnil/a/o Trend Micro

V posledním desetiletí se kybernetická bezpečnost soustředila na zabezpečení stále zranitelnější a složitější architektury. Odvětví dosáhlo velkých pokroků v odhalování a blokování útočníků, ale podobně jako hasič bojující s požárem v budově postavené bez nehořlavých materiálů se musí změnit vlastní bezpečnostní konstrukce naší IT infrastruktury, pokud chceme výrazně zvrátit válku proti útočníkům. Princip nulové důvěry poskytuje větší inherentní bezpečnost a nižší riziko, čímž se znásobuje účinek investic a aktivit v oblasti zabezpečení. Naše zpráva o trendech přináší pohled na problematiku nulové důvěry.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Cloudové zabezpečení, Rozšířená detekce a reakce (XDR), Řízená detekce a odpověď, Šifrování, Správa přístupu a identity (IAM), Správa privilegovaného přístupu (PAM), Síťové zabezpečení, Brána firewall, Mikrosegmentace, Virtuální privátní síť (VPN), Síť s nulovou důvěrou