WithSecure
flow-image

7 skrytých pravd o zabezpečení cloudu

Tento zdroj zveřejnil/a/o WithSecure

Zpráva vychází z rozsáhlých a aktuálních znalostí a zkušeností konzultantů společnosti WithSecure, vyhledávačů hrozeb a osob reagujících na incidenty a ukazuje, jak útočníci obcházejí zabezpečení cloudu a co můžete udělat, abyste je zastavili. V této zprávě odhalujeme skryté pravdy o zabezpečení cloudu - některé běžné, jiné obskurnější - a představujeme úspěšný recept na zabezpečení uživatelů, dat a systémů. Stáhněte si knihu 7 skrytých pravd o zabezpečení cloudu a dozvíte se, jak: Získat plný přehled o svém majetku. Zjednodušit konfiguraci zabezpečení více cloudů. S jistotou předcházet útokům založeným na identitách. Zvýšit zabezpečení koncových bodů v cloudu. Sjednotit lokální a cloudovou obranu. Vyhnout se nejasnostem kolem odpovědnosti za zabezpečení dat v cloudu. Zůstaňte v bezpečí, aniž byste omezovali spolupráci v cloudu

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Cloudové zabezpečení, Zprostředkovatel zabezpečení vstupu ke cloudu (CASB), Digitální forenzní činnosti, Odpověď na incident, Analýza hrozeb, Šifrování, Ochrana údajů, Vícefaktorové ověřování (MFA)