Zscaler
flow-image

Přístupy k zabezpečení sítí a důvody pro nulovou důvěru

Tento zdroj zveřejnil/a/o Zscaler

Pracovníci vedení tvrdí, že jim starší síťová technická zátěž brání v transformaci jejich podnikání. Organizace se stále častěji obracejí k nulové důvěře, aby transformovaly IT a plnily měnící se požadavky firem a jejich zákazníků. Protože, přiznejme si to, lokální přístup k podnikovým sítím již není efektivní a neposkytuje flexibilitu a zabezpečení, které organizace nyní potřebují. Abyste lépe porozuměli výzvám a příležitostem, kterým organizace během této transformace čelí, IDG provedla průzkum mezi vedoucími pracovníky CXO a dalšími vedoucími pracovníky v oblasti IT. Výsledkem byly následující poznatky o současném stavu a budoucnosti IT: Nejlepší bezpečnostní postupy/řešení umožňující akceleraci cloudu. Hlavní výzvy, kterým dnes organizace čelí při přesunu dat a aplikací mimo datové centrum. Největší výzvy při spolupráci mezi bezpečnostními a síťovými týmy. Proč je čas opustit lokální přístup a urychlit přijetí přístupu nulové důvěry.

Stáhnout nyní

box-icon-download

*požadované údaje

Potvrďte prosím souhlas s podmínkami

Vyžádáním tohoto zdroje souhlasíte s našimi podmínkami. Všechny údaje jsou chráněny naším prohlášením o ochraně údajů. Pokud máte jakýkoli další dotaz, zašlete prosím e-mail na dataprotection@headleymedia.com.

Přidružené kategorie Cloudové zabezpečení, Zprostředkovatel zabezpečení vstupu ke cloudu (CASB), Správa stavu cloudového zabezpečení (CSPM), Ochrana cloudových workloadů, Zabezpečení Secure Access Service Edge (SASE), Šifrování, Prevence ztráty dat (DLP), Síťové zabezpečení, Brána firewall